Laser Prime

Masažai

Nuo šiol „Laser Prime”  klientai galės mėgautis išskirtiniais masažais!

Visi turime tą patį tikslą – būti laimingi. Ir dažnai net nesuvokiame, kokią galią turi lytėjimas, kaip jis atveria širdį ir sugrąžina mus pačius į tėkmę. Ritualų metu kursime santykį su savimi ir savo kūnu, nes mūsų kūnas – mūsų šventykla.

Pamaloninkite savo kūną ir atsipalaiduokite su šiais masažais:

  • Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO

Šis masažas pagrįstas holistiniu žmogaus suvokimu. Subalansuoja energijos tekėjimą. 

Tai lyg rankų žaismas, kurio metu patirsite viską: maigymą, glostymą, stuksenimą, spaudimą. Naudojant šias technikas grąžinamas odos stangrumas, lyginamos raukšlės, atpalaiduojama raumenų įtampą bei natūraliai pakeliamas veidas. 

Trukmė – 1 val. 30 min.

Kaina – 75 Eur.

Trukmė – 60 min.

Kaina – 60 Eur.

  • Tailando veido jauninamasis masažas

Šis masažas – tarsi jūra. Besikeičiantys rankų judesiai siūbuoja bei suteikia nesvarumo būseną. Masažo metu vyksta puikus drenavimas bei veido ovalo pakėlimas. 

Trukmė – 60 min.

Kaina – 50 Eur.

  • Galvos, kaklo, pečių, krūtinės masažas

Šis masažas skirtas mažinti emocinei apkrovai mažinti bei raumenims atpalaiduoti. Išeisite garantuotai pailsėję. 

Trukmė – 60 min.

Kaina – 60 Eur.

  • Individualus veido masažas

Šis masažas kas kart yra unikali patirtis. Kadangi jo metu atsižvelgiama į tuo metu esančią problemą bei išsikeltą poreikį ir masažas yra sukuriamas tuo metu.

Trukmė – 60 min.

Kaina – 60 Eur.

  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Šios terapijos metu paprastai yra masažuojamas visas kūnas. Dėl lėtų ir ramių judesių yra veiksmingai raminama nervų sistema, sumažinamas nerimas, stresas bei teigiamai veikiama visa vidinė organizmo būsena. Masažo metu taip pat gerinamas odos tonusas, kraujotaka, sumažinami raumenų skausmai bei svarbiausia, stiprinama imuninė sistema.

Trukmė – 60 min.

Kaina – 60 Eur.

„Laser Prime” masažuotoja Ieva

Ievos profesinis kelias prasidėjo nuo kosmetologijos mokslų, o vėliau ėjo kursai pas licencijuotą ir vieną stipriausių masažo dėstytojų Lietuvoje – Dianą Gervienę. 

Vėliau žinias ji gilino Tailande, kur slypi tūkstantmetės masažo paslaptys bei technikos. Ievai teko mokytis tradicinių masažo technikų garsioje „ITM“ tarptautinėje mokykloje, o veido masažo – „TTC Spa School“ mokykloje.

IŠBANDYKITE EFEKTYVIAUSIAS GROŽIO PROCEDŪRAS

Rezervuoti