Laser Prime

Karštas spalio mėn. pasiūlymas – 36 % nuolaida išskirtinei procedūrai + dovana

Karštas spalio mėnesio pasiūlymas  – procedūra „Veido stangrinimas su Spadeep”+ „Veido atjauninimas /prisotinimas deguonimi su Geneone 190 EUR.  <, o TIK 120 EUR+ DOVANA – kaklo zonos stangrinimas.

Mūsų autorinis kombo- stipriausia kombinacija, duodanti pastebimus rezultatus jau po pirmo apsilankymo!

Apie „SpaDeep“

„SpaDeep“ – neinvazinė procedūra, sukurta „Alma Lasers“. Technologija naudoja koncentruotą radijo bangų energiją kūno ir veido modeliavimui, taip pat stangrina ir atjaunina odą. Tai aukščiausios klasės sprendimas, leidžiantis pasiekti efektyviausią rezultatą.

Technologija

„SpaDeep“ naudoja „AlmaWave“ 40,68 MHz technologiją, kuri palengvina gilų, vienalytį audinio įkaitimą, kad būtų matomi ir ilgalaikiai rezultatai. Ši procedūra šildo odą, sutraukiant kolageno pluoštus, tai skatina naujo kolageno susidarymą.

„UniPolar“ patentuota „Alma UniPolar“ technologija leidžia giliai, tačiau saugiai kaitinti audinius įvairiuose odos gyliuose. Jis veikia per vieną elektrodą, tiekdamas koncentruotą RF energiją, kuri patenka į gilesnius odos sluoksnius, nesukeldama pacientui diskomforto.

„Spadeep“ kūrėjai – „Alma Lasers“

„Alma Lasers“ – tai lazerių rinkos inovatoriai ir lyderiai. Šios įmonės sukurtomis technologijomis naudojasi bei pasitiki populiariausi pasaulyje estetinės ir kosmetologijos procedūrų centrai.

Prieš ir po

Apie „GeneO+“

  • Pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį
  • Padeda veikliosioms medžiagoms giliau įsiskverbti į odą
  • Intensyviai prisotina odą deguonimi

„GENEO+“ iš arčiau

Kaip veikia išskirtinė „GeneO+“ technologija

Iš kapsulės išlaisvinamos mikroskopinės granulės nuvalo suragėjusį epidermio sluoksnį ir pašalina visus nešvarumus. Oda pasidaro lygi ir paruošta tolimesnei priežiūrai

Tinkamai nuvalyta ir paruošta oda daug efektyviau įsisavina procedūros metu naudojamas veikliąsias medžiagas. Pvz., hialurono rūgštį, azelaino ir kojo rūgštis ir retinolį.

Iš natrio hidrokarbonato ir citrinų rūgšties sukurtos kapsulės ir pagal odos būklę parinkto preparato derinys suaktyvina cheminę reakciją, vadinamą „Bohro efektu“. Jos metu odos paviršiuje susidaro mikroskopiniai burbuliukai, kuriuose yra anglies dioksido. Sumažėja hemoglobino afinitetas deguoniui, kuris išlaisvinamas į audinius, ir oda nedelsiant aprūpinama deguonimi.

Žurnalas „Cosmopolitan“ skyrė „GeneO“ aukščiausią įvertinimą

2014 m. „Prix de Beauté“ apdovanojimuose žurnalas „Cosmopolitan“ pripažino „GeneO+“ viena iš geriausių kosmetikos ir odos priežiūros technologijų.

Prieš ir po

Po apsilankymo pas mus

  • Jūsų oda akimirksniu taps drėgsnesnė
  • Sumažės raukšlių
  • Padidės odos elastingumas ir gerės jos tonusas
  • Grįš jaunatviškas veido spindesys
  • Labiau išryškės veido kontūrai
  • Iš karto po procedūros galėsite grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą

Mūsų klientų atsiliepimai

Rima
Man didžiausias „GeneO+“ privalumas yra tas, kad iš karto po procedūros galiu grįžti į savo įprastą gyvenimą. Nereikia slėpti odos nuo saulės spindulių ar vandens.
Rasa
Labai rekomenduoju „GeneO+“ procedūrą toms, kurios nori greito rezultato. Jau po pirmojo apsilankymo pamatysite akivaizdų pokytį.
Valentina
Mane „GeneO+“ sudomino dėl procedūros greičio ir greito rezultato. Atvirai prisipažinsiu – pradžioje buvau skeptiška ir netikėjau, kad taip gali būti. Procedūra užtruko vos 50 min. Veido oda tapo stangresnė, sudrėkinta, pagerėjo jos spalva, sumažėjo smulkių raukšlelių.
Previous slide
Next slide

„Veido stangrinimas su Spadeep”+ „Veido atjauninimas su Geneo”  TIK 120 EUR+ DOVANA – kaklo zonos stangrinimas.

IŠBANDYKITE EFEKTYVIAUSIAS GROŽIO PROCEDŪRAS

Rezervuoti