Laser Prime

Veido odos atjauninimas

Esame vieninteliai Lietuvoje, kurie klientams siūlo atjauninti odą su unikalia „GeneO+“ technologija.

Kodėl „GeneO+“

  • Pašalina suragėjusį epidermio sluoksnį
  • Padeda veikliosioms medžiagoms giliau įsiskverbti į odą
  • Intensyviai prisotina odą deguonimi

„GENEO+“ iš arčiau

Kaip veikia išskirtinė „GeneO+“ technologija

Iš kapsulės išlaisvinamos mikroskopinės granulės nuvalo suragėjusį epidermio sluoksnį ir pašalina visus nešvarumus. Oda pasidaro lygi ir paruošta tolimesnei priežiūrai

Tinkamai nuvalyta ir paruošta oda daug efektyviau įsisavina procedūros metu naudojamas veikliąsias medžiagas. Pvz., hialurono rūgštį, azelaino ir kojo rūgštis ir retinolį.

Iš natrio hidrokarbonato ir citrinų rūgšties sukurtos kapsulės ir pagal odos būklę parinkto preparato derinys suaktyvina cheminę reakciją, vadinamą „Bohro efektu“. Jos metu odos paviršiuje susidaro mikroskopiniai burbuliukai, kuriose yra anglies dioksido. Sumažėja hemoglobino afinitetas deguoniui, kuris išlaisvinamas į audinius, ir oda nedelsiant aprūpinama deguonimi.

Žurnalas „Cosmopolitan“ skyrė „GeneO“ aukščiausią įvertinimą

2014 m. „Prix de Beauté“ apdovanojimuose žurnalas „Cosmopolitan“ pripažino „GeneO+“ viena iš geriausių kosmetikos ir odos priežiūros technologijų.

Prieš ir po

Po apsilankymo pas mus

  • Jūsų oda akimirksniu taps drėgsnesnė
  • Sumažės raukšlių
  • Padidės odos elastingumas ir gerės jos tonusas
  • Grįš jaunatviškas veido spindesys
  • Labiau išryškės veido kontūrai
  • Iš karto po procedūros galėsite grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą

Mūsų klientų atsiliepimai

Rima
Man didžiausias „GeneO+“ privalumas yra tas, kad iš karto po procedūros galiu grįžti į savo įprastą gyvenimą. Nereikia slėpti odos nuo saulės spindulių ar vandens.
Rasa
Labai rekomenduoju „GeneO+“ procedūrą toms, kurios nori greito rezultato. Jau po pirmojo apsilankymo pamatysite akivaizdų pokytį.
Valentina
Mane „GeneO+“ sudomino dėl procedūros greičio ir greito rezultato. Atvirai prisipažinsiu - pradžioje buvau skeptiška ir netikėjau, kad taip gali būti. Procedūra užtruko vos 50 min. Veido oda tapo stangresnė, sudrėkinta, pagerėjo jos spalva, sumažėjo smulkių raukšlelių.
Previous
Next

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Procedūra gali trukti nuo 40 iki 55 minučių.

Taip, „Geneo +“ tinka visų tipų odai.

Vienas iš svarbiausių „Geneo +“ privalumų tas, kad iš karto po procedūros galėsite grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą. Nejausite jokio diskomforto. Vienintelis pokytis, kurį tikrai pamatysite – gražesnė oda.

Procedūrai nereikia jokio ypatingo pasiruošimo, ji gali būti atliekama bet kuriuo metu. Pavyzdžiui, vakare jūsų laukia ypatingas pobūvis, deja, apie tai sužinojote tik šiandien. Užsukite pas mus ir jau po kelių minčių jūs atrodysite nepriekaištingai.

Ne, „GeneO+“ procedūrai nėra amžiaus apribojimų.

Pocedūras galima daryti kas dvi savaites.

Procedūrų kainos

Procedūra Kaina € Trukmė (min.)
Veidas 60 50
Kaklas + dekoltė 60 50
Veidas + kaklas + dekoltė + kaukė 90 50
Rankos 50 40

IŠBANDYKITE EFEKTYVIAUSIAS GROŽIO PROCEDŪRAS

Rezervuoti