Laser Prime

Plaukelių šalinimas lazeriu

Vieninteliai Lietuvoje atliekame plaukelių šalinimo procedūras su „Soprano Titanium“ lazeriu.

Kodėl rinktis lazerinę epiliaciją su „Soprano Titanium“?

  • Greičiausios epiliacijos procedūros pasaulyje
  • 100% neskausminga
  • Tinka visų tipų odai, įskaitant įdegusią odą
  • Šalina visų spalvų plaukus
  • Trys veiksmingiausi lazerio bangų ilgiai viename impulse: alexandrite 755 nm, diode 810 nm ir nd: yag 1064 nm
  • Iškart po epiliacijos seanso galima grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą

„Soprano Titanium“ iš arčiau

Lazerio kūrėjai – „Alma Lasers“

„Alma Lasers“ – tai lazerių rinkos inovatoriai ir lyderiai. Šios įmonės sukurtomis technologijomis naudojasi bei pasitiki populiariausi pasaulyje estetinės ir kosmetologijos procedūrų centrai.

Kaip veikia „Soprano Titanium“

Šis lazeris turi unikalų ir veiksmingiausią rinkoje antgalį „Quattro 3D“, kurio plotas yra vienas iš didžiausių – 4 cm2, todėl gali veikti 600 cm2 plotą. Dėl „Soprano Titanium“ revoliucinio antgalio procedūros trukmė žymiai sutrumpėja, be to ji yra visiškai neskausminga.

„Soprano Titanium“ naudoja „ICE Plus“ technologiją. Ji nuolatos vėsina odą ir reguliuoja temperatūrą visos procedūros metu. Šaltasis ICE Plus™ antgalis, gaminamas iš safyro, sumažina epidermio pažeidimo riziką, palaiko šilumą odos sluoksnyje, kuriame plaukų maišeliai veikiami procedūros metu.

Kaip greitai atliekama procedūra su „Soprano Titanium“ lazeriu

„Soprano Titanium“ – tai greičiausias lazeris rinkoje. Pavyzdžiui, pažastų plaukų epiliacija, akimirka, kada lazeris pradeda šalinti plaukus, trunka tik 40 sekundžių. Visų kojų plaukų epiliacija trunka tik 15-20 min. Tuo tarpu kiti lazeriai kojų plaukus pašalina per 2 val.

„Soprano Titanium“ procedūros itin populiaros tarp Holivudo žvaigždžių

Mūsų klientų atsiliepimai

Indrė
Šalinant plaukelius su „Soprano Titanium“ lazeriu, nejaučiau jokio skausmo. Niekuomet nemaniau, kad taip galėtų būti. Be to, dar ir tikrai veiksminga. Ačiū! Rekomenduoju visoms išbandyti.
Robertas
Patiko, kad tai greita, neskauskminga ir efektyvu. Smagu, kad po kelių procedūrų pavyko visam laikui pašalinti nereikalingus plaukelius.
Kristina
Pasirinkau epiliaciją su „Soprano Titanium“ dėl procedūrų greičio. Dažnai mano darbotvarkė būna įtempta, todėl sudėtinga rasti laisvesnę minutę. Anksčiau epiliacija man trukdavo apie 40 min, o dabar - tik 10 min.
Previous
Next

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

„Soprano Titanium“antgalyje naudojama 3D technologiją , kuri sujungia tris veiksmingiausius lazerio bangų ilgius – Alexandrite 755 nm, Diode 810 nm ir Nd: YAG 1064 nm. Joks kitas  lazeris pasaulyje neturi tokio funkcionalumo. Dėl šios išskirtinės 3D technologijos „Soprano Titanium“ epiliacijos procedūras atlieka greičiau bei efektyviau. Be to, šis lazeris šalina visų spalvų plaukus ir tinka visų tipų odai, įskaitant įdegusią odą.

Šiuo metu „Soprano Titanium” šalina plaukelius greičiausiai pasaulyje. Procedūros trukmė priklauso nuo to, kurią kūno vietą norėsite epiliuoti . Pavyzdžiui, abiejų šlaunų epiliacija trunka 35 min. Su įprastiniu lazeriu ši procedūra vyktų 4 kartus ilgiau – vietoje pusvalandžio užtruktumėte beveik 2,5 valandas!

Taip. Dėl unikalios „Soprano Titanium“ technologijos mūsų klientai nejaučia visiškai jokio skausmo.

Plaukelius galime pašalinti bet kurioje kūno vietoje.

Plaukelių šalinimas su „ Soprano Titanium“, tai ilgalaikis rezultatas. Atlikę 4-6 procedūras, vėliau plaukus šalinsite 1 karta per metus, o gal pavyks visiškai išvengti plaukelių augimo.

Dieną prieš procedūrą depiliuojamos zonos plaukus reikia nuskusti (šalinti vašku ar pešioti negalima).

 

Nereikia. Čia dar vienas iš svarbių „Soprano Titanium“ privalumų. Paprastai, jei plaukelius epiliuojate su kitais lazeriais, 2 savaites po procedūros turite apsaugoti depiliuotas zonas nuo aktyvios saulės. Su „Soprano Titanium“ viskas kitaip. Inovatyvi „Soprano Titanium“ technologija garantuoja, kad iš karto po procedūros galėsite grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą.

 

 

Taip, ši paslauga skirta tiek moterims, tiek vyrams.

Lazerinių plaukų šalinimo procedūrų nėsčiosioms atlikti negalima.

Ši procedūra yra visiškai saugi. „Soprano Titanium” kūrėjai yra pasaulyje žinoma ir vertinama įmonė „Alma Lasers“. Tai kosmetinių procedūrų ir lazerių rinkos inovatoriai. „Soprano” lazerius vertina ir jais pasitiki tokios garsios moterys kaip Kim Kardašian ir Victoria Beckham.

Vieni iš geriausių ambasadorių yra ir mūsų klientai. Kviečiame perskaityti jų komentarus. Turite abejonių ar papildomų klausimų? Parašykite mums. Mes mielai atsakysime į jūsų klausimus!

Procedūrų kainos

Procedūra

Kaina €Trukmė (min.)
Antakiai (abu)35

20

Viršutinė lūpa

3520
Skruostai (abu)65

20

Smakras

5520
Ausų landos30

20

Nosies šnervės

3020
Viršugalvis60

20

Procedūra

Kaina €

Trukmė (min.)

Kaklas

50

25

Rankos (abi viso ilgio)

150

30

Pečiai viršutinė dalis + sprandas

8025
Pažastys (abi)75

20

Krūtinė (vyrams)

9030
Spenelių zona (abi)30

20

Pilvas (moterims)

5025
Pilvas (vyrams)90

25

Sprandas

5025

Nugara

155

30

Žastai (abu)

9030
Dilbiai (abu)75

30

Procedūra

Kaina € 

Trukmė (min.)

Sėdmenys

50

30

Bikini klasikinis

115

25

Bikini braziliškas

15025
Šlaunys150

35

Blauzdos (abi)

11530
Blauzdos ir keliai150

20

Keliai (abu)

5020
Visos kojos (šlaunys, blauzdos, keliai, pėdos, pirštai)250

45

Pėdos + pirštai

35

20

IŠBANDYKITE EFEKTYVIAUSIAS GROŽIO PROCEDŪRAS

Rezervuoti