Laser Prime

Plaukelių šalinimas lazeriu – nuolaidos iki 60 %

Pasiruoškite vasarai jau dabar. Šalinkite plaukelius greičiausiu lazeriu „Soprano Titanium“ NET IKI 60 % PIGIAU. Speciali akcija šioms procedūroms;

– „Visos kojos” 250 EUR   100 EUR,

– „Pažastys”  75 EUR   45 EUR,

– „Pažastys” + „Bikini” 190 EUR  105 EUR,

– „Pažastys” + „Bikini” + „Blauzdos” 340  EUR  153 EUR.

Vieninteliai Lietuvoje atliekame plaukelių šalinimo procedūras su „Soprano Titanium“ lazeriu.

Kodėl rinktis lazerinę epiliaciją su „Soprano Titanium“?

  • Greičiausios epiliacijos procedūros pasaulyje
  • 100% neskausminga
  • Tinka visų tipų odai, įskaitant įdegusią odą
  • Šalina visų spalvų plaukus
  • Trys veiksmingiausi lazerio bangų ilgiai viename impulse: alexandrite 755 nm, diode 810 nm ir nd: yag 1064 nm
  • Iškart po epiliacijos seanso galima grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą

„Soprano Titanium“ iš arčiau

Lazerio kūrėjai – „Alma Lasers“

„Alma Lasers“ – tai lazerių rinkos inovatoriai ir lyderiai. Šios įmonės sukurtomis technologijomis naudojasi bei pasitiki populiariausi pasaulyje estetinės ir kosmetologijos procedūrų centrai.

Kaip veikia „Soprano Titanium“

Šis lazeris turi unikalų ir veiksmingiausią rinkoje antgalį „Quattro 3D“, kurio plotas yra vienas iš didžiausių – 4 cm2, todėl gali veikti 600 cm2 plotą. Dėl „Soprano Titanium“ revoliucinio antgalio procedūros trukmė žymiai sutrumpėja, be to, ji yra visiškai neskausminga.

„Soprano Titanium“ naudoja „ICE Plus“™ technologiją. Ji nuolatos vėsina odą ir reguliuoja temperatūrą visos procedūros metu. Šaltasis „ICE Plus“™ antgalis, gaminamas iš safyro, sumažina epidermio pažeidimo riziką, palaiko šilumą odos sluoksnyje, kuriame plaukų maišeliai veikiami procedūros metu.

Kaip greitai atliekama procedūra su „Soprano Titanium“ lazeriu

„Soprano Titanium“ – tai greičiausias lazeris rinkoje. Pavyzdžiui, pažastų plaukų epiliacija, akimirka, kada lazeris pradeda šalinti plaukus, trunka tik 40 sekundžių. Visų kojų plaukų epiliacija trunka tik 15-20 min. Tuo tarpu kiti lazeriai kojų plaukus pašalina per 2 val.

„Soprano Titanium“ procedūros itin populiaros tarp Holivudo žvaigždžių

Mūsų klientų atsiliepimai

Indrė
Šalinant plaukelius su „Soprano Titanium“ lazeriu, nejaučiau jokio skausmo. Niekuomet nemaniau, kad taip galėtų būti. Be to, dar ir tikrai veiksminga. Ačiū! Rekomenduoju visoms išbandyti.
Robertas
Patiko, kad tai greita, neskauskminga ir efektyvu. Smagu, kad po kelių procedūrų pavyko visam laikui pašalinti nereikalingus plaukelius.
Kristina
Pasirinkau epiliaciją su „Soprano Titanium“ dėl procedūrų greičio. Dažnai mano darbotvarkė būna įtempta, todėl sudėtinga rasti laisvesnę minutę. Anksčiau epiliacija man trukdavo apie 40 min, o dabar – tik 10 min.
Previous slide
Next slide

IŠBANDYKITE EFEKTYVIAUSIAS GROŽIO PROCEDŪRAS

Rezervuoti