fbpx

Jau ir Lietuvoje – epiliacija vos per 5 min.

Kim Kardashian pamėgtas lazerio procedūras jau gali išbandyti ir Lietuvos moterys – nepageidaujamų plaukelių šalinimas užtrunka rekordiškai trumpą laiką. 

Pamėgo Holivudo žvaigždės

T. Aliukonienė

„Soprano Titanium“ ne veltui vadinamas greičiausiu lazeriu pasaulyje – su juo epiliacijos procedūros atliekamos beveik 3 kartus greičiau. Tad šio lazerio gerbėjų gretose yra ne tik Kardashian šeimos moterys, bet ir garsioji dizainerė Viktorija Beckham bei Holivudo aktorė Cameron Diaz. 2019 m. pabaigoje pasirodžiusį lazerį jau galima išbandyti ir mūsų šalyje – pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje procedūras juo siūlo „Laser prime“ lazerinės epiliacijos ir kosmetologijos centras. Pasak jo įkūrėjos Tatjanos Aliukonienės, nesvarbu, ar esi pasaulinė žvaigždė, ar paprasta moteris, visos norime vieno: kad plaukelių šalinimo procedūra būtų neskausminga, jai nereiktų sugaišti daug laiko, o svarbiausia – ji būtų efektyvi. Pasak pašnekovės, visa tai ir lėmė „Soprano Titanium“ lazerio populiarumą.

Užteks tik 1 procedūros per metus

T. Aliukonienė įsitikinusi, kad su „Soprano Titanium“ lazeriu esme arčiausiai daugelio moterų svajonės – atsikratyti nepageidaujamų plaukelių visam laikui. „Jau po 4 procedūrų matysite ryškų efektą, o po 6  – epiliaciją galėsite pamiršti net metams. Vėliau užteks procedūrą pakartoti kartą per metus, tačiau gali būti, kad plaukeliai iš viso daugiau nebeataugs”, – pasakoja specialistė. Pasak jos, kiekvienas atvejis individualus ir rezultatas gali skirtis, priklausomai nuo plaukų kiekio, storio, tankio, jūsų amžiaus, hormonų ir t. t. Todėl viena moteris gali džiaugtis puikiu rezultatu vos po 3 procedūrų, nors daugeliui reikės apsilankyti  apie 6 kartus, kad būtų pašalinti visi nepageidaujami plaukeliai. Vienos procedūros nepakanka dar ir todėl, kad plaukai būna skirtingose augimo stadijose, todėl lazerinę epiliaciją reikia pakartoti kelis kartus.

Išbandyta: bikinis per 5 min.

Kitas aiškiai matomas ir lengvai pajaučiamas „Soprano Titanium“ lazerio privalumas yra jo greitis. „Su „Soprano Titanium“ lazeriu epiliacija trunka beveik 3 kartus trumpiau nei būtų atliekama su kitais lazeriais. Todėl visų kojų epiliacijai su „Soprano Titanium“ prireiks 20 minučių vietoje 1,5-2 val., o bikini zonai užteks vos 5-6 min. vietoje įprastų 20 min.”, – vardina T. Aliukonienė.  Įspūdingą procedūrų greitį užtikrina unikalus antgalis „Quattro 3D“, kuris  vienu metu gali veikti beveik 600 kv. cm odos plotą. Be to, „Soprano Titanium“ vienu impulsu išskiria net 3 skirtingas bangas, kurios kiekviena veikia skirtingą plauko dalį ir efektyviau jį sunaikina. 

Jokio skausmo 

T. Aliukonienės teigimu, būdamas toks greitas ir veiksmingas, lazeris yra visiški saugus ir draugiškas odai, o procedūrų metu nejaučiama jokio skausmo. „Iš karto po epiliacijos, galite grįžti į įprastą dienos ritmą: sportuoti, lankytis baseine ar pirtyje. Oda nebūna sudirgusi, jos nereikia slėpti nuo saulės spindulių ar papildomai rūpintis nei esate įpratusi. Jokio diskomforto nejausite ir procedūros metu, nes drauge naudojama „ICE Plus“ technologija reguliuoja temperatūrą ir vėsina odą. Be to, iš safyro pagamintas šaltasis antgalis patikimai saugo nuo epidermio pažeidimo rizikos,” – privalumus vardina grožio specialistė. 

Pigiau nei galite tikėtis

Pasak pašnekovės, „Soprano Titanium“ atradusios lietuvės yra išsilavinusios, dirbančios, apie 35 m. moterys, vertinančios kokybę ir naujoves. Nors lazerinė epiliacija nuolat tobulėja ir yra gerokai pranašesnė už  tradicinius depiliacijos būdus, visgi dar yra nemažai su ja susijusių mitų: ar lazeriu atliekamos procedūros nebus skausmingos, ar nepažeis odos, ar nebus per brangios. „Jei sudėtumėte visas per metus tenkančias išlaidas depiliacijos procedūromis, pamatytumėte, kad lazerinė epiliacija netgi gali padėti sutaupyti. Jau nekalbant apie efektyvumą – išbandžius, tikrai nesinorės grįžti prie tradicinių būdų“, – įsitikinusi T. Aliukonienė.

Seserys Kardashian

Norėtumėte išbandyti „Soprano Titanium“?