fbpx

Švelni oda ir jokios depiliacijos visą vasarą: įmanoma, bet pasirūpinti reikia jau dabar

Ar įsivaizduojate vasarą, kai mėgaujatės švelnia oda be plaukelių, nesukdama galvos dėl depiliacijos? Tiesą sakant, net nė karto neatlikusi depiliacijos per visus tris mėnesius ar dar ilgiau! Pasirodo, tai jau įmanoma. Pasirinkusios 3-6 procedūrų kursą su „Soprano Titanium“ lazeriu dabar, galėsite pamiršti depiliacijos rūpesčius ne tik vasarai, bet ir beveik visiems metams. 

Pasak „Laser prime“ lazerinės epiliacijos ir kosmetologijos centro įkūrėjos Tatjanos Aliukonienės, šį rėžimą pamėgo ne tik daugelis moterų Vakarų Europoje ir JAV, bet ir tokios Holivudo žvaigždės kaip Kardashian šeimyna ar stiliaus ikona dizainerė Victoria Beckham. Specialistė patikina, kad jokio stebuklo čia nėra – visą darbą atlieka inovatyvus naujos kartos lazeris „Soprano Titanium“. 

Kaip viskas vyksta

„Žiemos pabaiga ir pavasaris – pats tinkamiausias laikas pasirūpinti epiliacija, kad nereikėtų sukti dėl to galvos šiltąjį sezoną,” – pataria T. Aliukonienė ir išsamiai paaiškina, kaip viskas vyksta:

– Dieną prieš epiliacijos procedūrą nusiskuskite nepageidajamus plaukelius epiliuojamoje zonoje plaukelius.
– Apsilankykite ir atlikite pirmąją procedūrą.
– Antrą apsilankymą planuokite po 4-8 savaičių. Per šį laikotarpį plaukeliai ataugs minimaliai. Dieną prieš procedūrą juos taip pat nuskuskite.
– Trečioji procedūra įvyks maždaug po 10 savaičių. Ataugusių plaukelių bus dar mažiau, juos dieną prieš sutartą laiką ir vėl reikės pašalinti.

Tokia pačia seka reikia iš viso atlikti apie 6 procedūras.  „Kiekviena esame individuali, rezultatas gali skirtis, priklausomai nuo plaukų kiekio, jų storio, tankio, jūsų amžiaus, hormonų ir t. t. Yra moterų, kurioms pakaks ir 3 procedūrų, tačiau daugeliui optimalus skaičius bus 4-6”, – pasakoja specialistė. 

Greitai ir neskausmingai

Užimtoms moterims, kurios nerimauja, kad sunku bus rasti laiko net ir toms kelioms procedūroms, T. Aliukonienė primena, kad  „Soprano Titanium“ yra ne tik efektyviausias, bet ir greičiausias lazeris pasaulyje. „Tai reiškia, kad epiliacijos procedūros atliekamos 3 kartus greičiau. 5 minutes bikinio epiliacijai ar 20 min. kojų plaukelių šalinimui tikrai ras net ir pati užimčiausia moteris”, – įsitikinusi grožio specialistė. Be to, procedūros yra visiškai neskausmingos, nepažeidžia ir nedirgina odos, po jų nereikia jokios papildomos odos priežiūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

11 − 9 =