Laser Prime

Blog'as

Veiksmingas būdas, kaip sumažinti celiulitą

Kas yra celiulitas

Tai kosmetinė, lokali odos būklė, dėl kurios atsiranda duobutės ant odos paviršiaus.„Apelsino žievelės“ tekstūra yra besiplečiančių riebalų ląstelių, kurios susikaupia po oda.

Daugybė mokslininkų tyrimų rodo, kad 80-90% suaugusių moterų visą gyvenimą kenčia nuo celiulito. Daugiau nei 80% moterų mano, kad celiulitas turi įtakos jų gyvenimo kokybei.

Kas sukelia celiulitą

Mažai žinoma, kas sukelia celiulitą. Tai apima pluoštines jungiamąsias virveles, kurios pririša odą prie apatinio raumens, o tarp jų yra riebalai. Kaupdamosi riebalų ląstelėms jos prisispaudžia prie odos, o ilgos, kietos virvelės traukiasi žemyn. Taip susidaro nelygus paviršius arba įdubimai.

Be to, celiulito atsiradimui didelį vaidmenį vaidina hormoniniai veiksniai, o genetika lemia odos struktūrą, odos tekstūrą ir kūno tipą. Kiti veiksniai, tokie kaip svoris ir raumenų tonusas, turi įtakos jūsų celiulitui, nors juo gali sirgti net ir labai fiziški žmonės.

Kaip sumažinti celiulitą

„Onda“ yra revoliucinis prietaisas, kuris naudoja unikalias mikrobangas, skirtas modeliuoti kūną ir kovoti su celiulitu. Technologijos gamintojas yra Italijos kompanija „Deka“. Prietaisas „Onda“ turi dvi galvutes, abiejose yra įrengta kontaktinė aušinimo sistema, kurios dėka gydymas yra neskausmingas, o išorinis audinys yra puikiai apsaugotas. Gydymas „Onda“ prietaisu gali būti atliekamas tokioms kūno dalims kaip: rankoms, pilvui, šonams, šlaunims, sėdmenims, smakrui.

Kodėl rinktis „Onda“ procedūras

– Efektyvus ir neinvazinis būdas, mažinantis riebalų sankaupas, celiulitą
– Odos stangrinimas
– 100% neskausmingos procedūros
– Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros
– Jokių šalutinių poveikių
– Procedūros atliekamos greitai

Prieš ir po procedūros

IŠBANDYKITE EFEKTYVIAUSIAS GROŽIO PROCEDŪRAS

Rezervuoti